Zdrowie z naturalnymi suplementami diety ForMeds

Zdrowie jest ważne, dlatego warto o nie cały czas dbać. Można tego dokonać za pomocą zdrowego odżywiania, diety bogatej w minerały oraz witaminy. Regularna fizyczna aktywność jest równie ważna. We wspomaganiu zachowania zdrowia sprawdzi się także regularne zażywanie naturalnych suplementów diety, jakie oferuje firma ForMeds.

O firmie ForMeds i ich naturalnych suplementach

ForMeds to firma, która powstała w 2012 roku. Priorytetem marki jest produkcja suplementów diety, które nie zawierają w składzie żadnych dodatków chemicznych, takich jak: sztuczne barwniki, zagęstniki, konserwanty. Produkcja skupiona jest na składnikach naturalnych, które będą skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla organizmu.

Surowce używane do wyrobów uzyskiwane są od europejskich, renomowanych dostawców. Dodatkowo cały proces produkcji suplementów wykonywany jest we własnym, specjalistycznym zakładzie firmy ForMeds pod dużą kontrolą specjalistów. Linie produkcyjne to linie najwyższych standardów produkcyjnych. Wszystko odbywa się także zgodnie z procedurami GMP/GHP i HACCP.

Gotowe wyroby zostają poddawane badaniom, które wykonywane są bardzo szczegółowo w niezależnych oraz certyfikowanych laboratoriach. Finalnie każdy wyrób od ForMeds znajduje się w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ oraz w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Producent posiada także Certyfikat Jakości Roku 2016, Certyfikat Jakości Roku 2017, European Quality Certificate 2018, European Quality Certificate 2019. 

Dla kogo są przeznaczone suplementy diety ForMeds?

Wyroby producenta kierowane są dla każdego, kto chce przez cały rok zadbać o odporność organizmu jak i o swoje zdrowie.

Bardzo dużo osób ma niedobór odżywczych składników, szczególnie witaminy D w okresie jesienno-zimowym. Jest to spowodowane mniejszą ilością promieniowania słonecznego UVB, pod którego wpływem produkowana jest w skórze właśnie witamina D.

Suplementy kierowane są dla wszystkich osób, które mają problem z niedoborem minerałów i/lub witamin. Przeznaczone są także dla sportowców.

Z wyrobów mogą korzystać także mamy karmiące, kobiety w ciąży oraz starający się o dziecko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem w celu ustalenia poziomu witamin i minerałów organizmu oraz doboru odpowiednich wyrobów uzupełniających niedobór.

Zdrowie w suplementach ForMeds

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędne są składniki mineralne: cynk, potas, magnez, kwas foliowy, selen. Ponadto ważne są witaminy: B, E, D, C. Wszystko to zapewniają wyroby producenta.

Bogactwo witamin oraz minerałów opisywanych suplementów dostępne jest w formie proszku lub kapsułek.

Wyroby w postaci proszku można rozpuszczać w wodzie jak i w innych napojach. Kapsułki są łatwe do połknięcia.